Aşk Kadını Otelde Görüşen Cüretkar Güzeliniz Bayan Kayra

Merhaba beyler. Ben Kayra, 23 yaşındayım. Güzel, alımlı ve çok cilveli bir hatunum. Boyum 1.69 ve 56 kiloyum. Kadıköy’de yaşıyorum. Siz değerli beylerle sevişirken sizleri çıldırtacak taktiklerim vardır. Benimle birlikte olan beylerin dahi zevkten çığlık attığını söylememde sakınca yok sanırım. Yeni birileriyle tanışmayı çok seviyorum. Bu doğrultuda kimseye ait olmamak ve özgürlüğümü doyasıya yaşamak beni benden alıyor. Böylesi yaşamdan çok mutluyum. Özellikle kaliteli beylerin hayatıma girmesine bayılıyorum diyebilirim. Kaliteli beylerle her şey daha anlamlı ve serüvenli geçmekte ve aynı zamanda böyle beylere zevk almaktan çok zevk verme taraftarıyımdır.

Zevk verdikçe daha çok zevk alan bir yapıdayım. Kendiliğinden gelişen ve doğaçlama ilişkileri çok seviyorum. Duygulu erkeklerin bu yönde daha girişken olduğunu biliyorum. Tadı damağınızda kalacak birleşmeler için beni bulduğunuz için şanslı sayılırsınız. En güzel duyguları benimle tadacak ve dikkat çekici bir şekilde arzularken tekrar birlikte olmak isteyecek ve olacaksınız. Sevişirken azgınlıklara dayanamıyorum. Birbirimize yapışıp tüm bedenimle esiriniz olmak istiyorum. Tatlı dilli bir kadın olmamla birlikte hoşsohbet ve eğlenceli bir yapıdayım.

Asla kendini beğenmiş bir kadın değilim. Saygılı ve içten davranışlarımla sizleri mest edebilirim. Aynı içtenliği ve saygılı duruşu karşımdaki beylerden de beklemekteyim. Beni beğendiğiniz takdirde ufkunuzu açacak kadın olacağımı bilmelisiniz. Sıra dışı birlikteliklere benimle birlikte kavuşacak ve benden önceki görüşmelerinizi ister istemez gözden geçireceksiniz. Daha iyisini bulmak tabi hoşunuza gittiğinden artık aklınızda ve kalbinizde bir tek ben olacağım. Doğrusu bu durumda karşılıklı olarak memnun olacağımız bir görüşme bizleri bekliyor demektir. Çok hoş anlara imza atacak ve kendimizden geçeceğiz.

Kadıköy escort bayan partneriniz olarak görüşmelerimde kondom kullanmıyorum. Sakso çekerken dahi sizleri zevkten bayıltacağımı söyleyebilirim. Kondom kullanmama konusunda bazı beylerin çekingen davrandıklarını anlayabiliyorum. Doğal olarak çekimser davranmaları kaçınılmaz ancak her şeyi en kaliteli şekilde hissetmeli ve yaşamalısınız. Daha sayamayacağım kadar çok pozisyonda sizleri mutlu etmeyi planlamaktayım. Ateşli sevişen ve tutkulu öpücükleriyle şaşırtan hatununuz olarak sizlerle sadece otellerde görüşme yapıyorum.

Kendi yerim olmadığından böylesi bir durum söz konusudur. Sizlerin beni davet edebilecekleri yeriniz varsa haliyle gelmek isterim. Partnerlerimin kendilerini daha rahat hissedecekleri yer benim için en iyi yerdir. Sizleri kendi yerinizde mutlu etmek ve daha sonra kuşlar gibi rahat uyumanızı görmek beni çok mutlu eder. Erkekte aradığım en özel durum vücut temizliğine dikkat etmesi ve saygılı olmasıdır. Bunun dışında içten davranmasını isterim diye yukarıda da belirtmiştim. Bana gelince karşılığını veremeyeceğim hiçbir sözün altına girmem.

Neyi vadediyorsam gerçekleştiririm. Bana bu konuda çok güvenebilirsiniz. Etkilediğim kadar etkilendiğim noktalarda vardır. Bunlardan ilki karşımdaki partnerimin konuşmalarıdır. Konuşurken gözlerimin içine bakılmasından çok hoşlanırım. Görsel temas tabi çok önemli ve bundan bahsediyorum. Boşuna gözler kalbin aynasıdır demiyorlar diye düşünmekteyim. Beni beğendiyseniz, hemen harekete geçmelisiniz.